Wczytywanie…

Oferta

Ogrody Zimowe

To pomysł dla osób, które kochają nietuzinkowe rozwiązania w nowoczesnej formie.

Zimowe ogrody są naszą pasją, stanowią one zresztą główny profil działalności firmy Cambria. Naszym priorytetem jest dostarczenie użytkownikom możliwie największej satysfakcji podczas korzystania z naszych rozwiązań. Stosowane przez nas możliwości techniczne pozwalają obecnie na zrealizowanie niemal każdego pomysłu naszych Klientów.

W naszej strefie klimatycznej nie dysponujemy niestety taką ilością słonecznych dni, o jakiej niektórzy z nas zapewne marzą. Dlatego zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że oszklona weranda czy oranżeria są idealnym pomysłem na przedłużenie letnich dni w domu, podczas deszczowej lub śnieżnej pory roku.

Ponadto ogrody zimowe to doskonałe miejsce na odpoczynek i relaks. Sprawia to duża ilość naturalnego światła wpadającego do wnętrza przez szklany dach i ściany. Przebywając w ogrodzie zimowym, niezależnie od zewnętrznych warunków pogodowych, będziemy mogli się wyciszyć i delektować pięknem krajobrazu rozpościerającego się za szklanymi ścianami oranżerii.

Niewątpliwym faktem jest to, że wszystkie drewniane konstrukcje poprawiają wygląd i prestiż nieruchomości, przez co podnoszą jej wartość na rynku wtórnym. Na każdym etapie prowadzonych prac służymy profesjonalną pomocą. Przygotujemy staranne, komputerowe wizualizacje ogrodu zimowego, aby Klient mógł aktywnie uczestniczyć w tworzeniu projektu i dopasowaniu go do własnych preferencji. Posiadane doświadczenie bez wątpienia pomaga nam w dobraniu najwłaściwszego rozwiązania.


Drewniane Ogrody Zimowe

Drewniane Ogrody Zimowe

Drewno od zawsze było nierozłącznym elementem stosowanym w budownictwie. Odpowiednio wkomponowane upiększy każdy dom lub apartament...

Więcej
Aluminiowe Ogrody Zimowe

Drewniano-Aluminiowe Ogrody Zimowe

Takie rozwiązanie znakomicie komponuje się z nowoczesną architekturą, a także sprawdza się w miejscach narażonych na niekorzystne warunki...

Więcej
Cambria Logo Menu
+48 602 425 139