Ogrody zimowe Zadzwoń do nas: +48 95 760 31 68

Posiadają Państwo taras, który ciągle gdzieś przecieka?
Zabudowa tarasówA może taras, z którego rzadko się korzysta ze względu na brzydką pogodę?
A może chcieliby Państwo powiększyć swoją przestrzeń mieszkalną o świetne miejsce do wypoczynku lub przyjmowania gości?

Jeśli tak, to zabudowa tarasu będzie dla Państwa trafioną propozycją. Bez znaczenia jest to, czy mieszkają Państwo w domu jednorodzinnym, czy też w apartamentowcu, czy w tradycyjnym budynku wielorodzinnym – zabudowy tarasów zawsze idealnie się sprawdzają niemal w każdych warunkach! Biorąc pod uwagę Państwa życzenie, bryłę budynku i możliwości konstrukcyjne jesteśmy w stanie sprawić, że każda zabudowa tarasu będzie niewątpliwą ozdobą domu lub mieszkania, dając Państwu maksimum satysfakcji z jego użytkowania.

Wspólnymi siłami nasi konstruktorzy, plastyk i architekt dążą do tego, aby Klient był zadowolony na każdym etapie naszych prac, począwszy od rysunków technicznych i wizualizacji, poprzez wykonawstwo aż do montażu zabudowy tarasów i późniejszego użytkowania.


Zabudowy tarasów na indywidualne zamówienie

Konstrukcję wykonujemy analogicznie do ogrodów zimowych – z drewna krajowego (sosna, świerk konstrukcyjny) oraz egzotycznego meranti, malowanego farbami kryjącymi bądź lazurowymi, które wspaniale uwidaczniają strukturę drewna. Możemy także zaproponować kilka praktycznych rozwiązań jeśli chodzi o sposoby otwierania i przesuwania drzwi. Nie posiadamy standardowych rozwiązań i gotowych projektów. Dla naszych konstruktorów i architektów każde zlecenie zabudowy tarasu jest nowym wyzwaniem, dopasowywanym do wielu czynników, dających finalnie pożądany przez Klienta efekt.

Bardzo istotne jest to, że na wszystkie nasze produkty: okna drewniane, ogrody zimowe i zabudowy tarasów posiadamy certyfikaty poświadczające ich jakość i zgodność wykonania z normami Unii Europejskiej: certyfikat Instytutu IFT Rosenheim i certyfikat Instytutu Techniki Budowlanej.

Jesteśmy Przedstawicielem

Dobroplast - okna do ogrodów zimowych Portos - ogrody zimowy Bubendorff - inteligentne rolety