Ogrody zimowe Zadzwoń do nas: +48 95 760 31 68

Aby mogły powstawać rzeczy nietuzinkowe, potrzebna jest pasja...
Aby mogły powstawać rzeczy solidne, niezbędne jest doświadczenie oraz niezwykła dbałość o detale...
Aby mogły powstawać rzeczy trwałe, konieczna jest precyzja przy produkcji...
Scalając ze sobą wszystkie te czynniki w jedno – stworzyłem w 2003 roku firmę Cambria. Na dzień dzisiejszy jest to duże przedsiębiorstwo, mające siedzibę w nowoczesnym obiekcie wybudowanym w Strefie Przemysłowej miasta Dębna...

Mam świadomość, że każdy wyrób firmy - czy to okno, ogród zimowy, drzwi czy też fasada oprócz walorów technicznych i konstrukcyjnych ma za zadanie przede wszystkim podobać się wizualnie naszym Kontrahentom. Dlatego też obok wykwalifikowanych stolarzy, techników i inżynierów mamy w naszym zespole uznanego absolwenta Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, który dba o formę, prezencję i walory estetyczne naszych produktów.

Biorąc uczestnictwo w szkoleniach branżowych oraz corocznych targach sektora stolarstwa w Norymberdze i Hanowerze jesteśmy na bieżąco z najnowocześniejszymi rozwiązaniami stosowanymi w tej dziedzinie.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy ogród zimowy, każde okno czy drzwi stworzone przez nasz zespół zachwycał perfekcyjnym dopracowaniem. To właśnie sprawia, że zaufali nam nie tylko odbiorcy indywidualni, ale także zarządcy obiektów sakralnych oraz zabytkowych kamienic i pałaców, gdzie wymagana jest aprobata konserwatora zabytków.
Pomaga nam w tym zainstalowany w naszej hali produkcyjnej jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych do obróbki drewna, dostępnych aktualnie na rynku europejskim.

Zapewniamy również fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Do dyspozycji posiadamy własny transport oraz sprawdzoną ekipę montażową.

Jeśli interesują Państwa piękne ogrody zimowe lub inne produkty oferowane przez nasza firmę, których cena będzie rozsądna i dostosowana do Państwa możliwości, serdecznie zachęcam do współpracy.

Certyfikaty

Poniżej udostępniamy Państwu do pobrania certyfikaty potwierdzające nasze doświadczenie w branży oraz gwarancję jakości naszych produktów.

Aprobata Techniczna

Certyfikat

Jesteśmy Przedstawicielem

Dobroplast - okna do ogrodów zimowych Portos - ogrody zimowy Bubendorff - inteligentne rolety