Ogrody zimowe Zadzwoń do nas: +48 95 760 31 68

Różnorodność

Nasza oferta jest bogata w różnorodne produkty, które z pewnością przypadną Państwu do gustu.

Doradztwo

Nasz zespół projektuje razem z Państwem wymarzone ogrody zimowe. Spełnimy każde marzenia.

Certyfikaty

Nasze produkty, oprócz eleganckiego wzornictwa,charakteryzują się doskonałą jakością, którą potwierdzają posiadane certyfikaty.

Zadowolenie Klienta

Za nami setki zleceń, skonstruowanych ogrodów zimowych, wstawionych okien oraz drzwi, i tyle samo zadowolonych klientów.

Producent ogrodów zimowych - Cambria

Gdy łączy się pasję z doświadczeniem i wiedzą powstają rzeczy piękne, trwałe, mocne. Właśnie takie są nasze produkty. Projekty ogrodów zimowych powstają w wyniku starannego planowania, zaś każda realizacja wyróżnia się zastosowaniem najwyższej jakości materiałów. Z równą precyzją oraz zaangażowaniem wykonujemy okna, drzwi oraz detale. Nasza oferta obejmuje ogrody z drewna i aluminium, a także zabudowę i zadaszenie tarasów.

W naszej pracy staramy się równoważyć walory estetyczne z parametrami technicznymi. W trosce o zachowanie odpowiednich proporcji między tymi czynnikami zatrudniamy wykwalifikowanych inżynierów, rzemieślników oraz techników, a także absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Dbamy również o zachowanie odpowiedniego stosunku jakości do ceny. Gwarantujemy tym samym optymalne dostosowanie się do możliwości finansowych i wymagań współczesnych użytkowników. Jako producent ogrodów zimowych proponujemy rozwiązania, które odznaczają się ciekawym designem.

Ogrody zimowe - nasze realizacje

Detale

Każdy ogród zimowy, każde okno, fasada czy drzwi opuszczające naszą halę produkcyjną są dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Wychodzimy z założenia, że to właśnie drobne szczegóły i starannie wykonane detale składają się na całościowy obraz naszych realizacji. Dlatego wiemy, że warto o nie zadbać. Cambria - producent ogrodów zimowych wysokiej jakości.

Sprawdźcie Sami

Nasza Oferta

  • Ogrody Zimowe
  • Okna
  • Drzwi

Profesjonalne podejście od pierwszego spotkania. Pełne doradztwo w zakresie budowniczym. Proces tworzenia, projektowania z użyciem najnowszych technik komputerowych. Prezentacja projektu klientowi, ostateczne poprawki, akceptacja. Realizacja i zadowolenie klienta.

>Nasze doświadczenie produkcyjne pozwala nam na wykonywanie okien w różnych wariantach otwierania oraz przeznaczenia - zarówno do obiektów zabytkowych jak i współczesnych.

Zrealizujemy każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie, począwszy od drzwi do kamienic i innych obiektów zabytkowych, poprzez tradycyjne drzwi drewniane do domów prywatnych, zarówno standardowych jak i tych o nowoczesnej bryle, z wykorzystaniem elementów szkła i stali nierdzewnej.

Jesteśmy Przedstawicielem

Dobroplast - okna do ogrodów zimowych Portos - ogrody zimowy Bubendorff - inteligentne rolety