Państwa dom czy mieszkanie posiada piękny taras? Chcielibyście się nim cieszyć nawet przy niesprzyjającej pogodzie – na przykład w czasie deszczu czy przy zbyt silnym słońcu? Jeśli tak, doskonałym rozwiązaniem będzie zadaszenie tarasu. Zadaszenie, w przeciwieństwie do kompletnej zabudowy, nie ogranicza przestrzeni konstrukcji, pozwalając cieszyć się naturalnym charakterem tarasu, a jednocześnie zapewnia efektywną ochronę dla Państwa, Waszych gości, czy też roślin hodowanych na tarasie.

Cambria wykonuje wysokiej jakości zadaszenia tarasów w oparciu o indywidualnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów projekty. Jeśli marzy się Państwu zadaszenie tarasu, które połączy estetykę i ponadczasowe piękno z solidną i funkcjonalną konstrukcją – nasza oferta wpisze się w Wasze oczekiwania.


Zadaszenia tarasów dla wymagających

Tarasowe zadaszenie jest konstrukcją, która dobrze dopasować może się zarówno do budynku klasycznego, jak i nowoczesnej koncepcji architektonicznej. Zwłaszcza to wykonane przez ekspertów z Cambria. Dlaczego?

  • Nad każdym projektem zadaszenia tarasu w Cambria pracuje zespół projektantów, w którym znajdują się zarówno inżynierowie, jak i artysta plastyk. To najlepsza gwarancja, że efektem naszej pracy będzie zadaszenie wytrzymałe, funkcjonalne i idealnie stapiające się z koncepcją estetyczną przestrzeni.
  • Pracujemy w oparciu o najwyższej klasy materiały, a inspiracji poszukujemy przede wszystkim w świecie natury. Sięgamy m.in. po drewno krajowe oraz estetyczne, troszcząc się o wysoką jakość wszystkich elementów.
  • Każdy projekt powstaje na indywidualne zamówienie. Dokładnie wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, tworząc konstrukcje, które spełniają oczekiwania.

Zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszymi doradcami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!